Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody
 
 
Rok 2013
 
Leden
 
20.1. - Bruntálský pohárek
 
Březen
 
1.3. - Liga Vysočiny Žďár nad Sázavou
 
Září
 
28.9. - Vídeň
 
Říjen
 
19.10. - Veselí nad Moravou
26.10. Přerov
 

Listopad 
 
2.11. - Vyškov
2.11. - Praha
9.11. - Třebíč
23.11. - Provo Brno
30.11. - MČR - Hradec Králové

Prosinec
 
8.12. - Jihlavský ježek
14.12. - Bratislava
 
 
Rok 2012
 
Leden   
 
20.1. - Liga Vysočin Žďár nad Sázavou
29.1. - Lednová vločka - Tábor
 
Únor
 
11.2. - Liga Vysočiny Žďár nad Sázavou
 
Březen
 
31.3. Žďárská sněženka
 
Duben
 
14.4. Vyškovský pohár
27.4. Liga Vysočiny Havlíčkův brod
 
Květen
 
1.5. Milevský pohárek
4.5. Liga Vysočiny Jihlava
8.5. Oblastní přebor Jihlava 
19.5. - MČR Kadetky mladší - Brno
20.5. - MČR Dorostenky Brno
26.5. - MČR Naděje mladší Praha
 
Červen
 
1.6. - Liga Vysočiny Žďár nad Sázavou - odhlášeno
2.6. - Tábor - odhlášeno
 
Září 
 
29.9. - Schonbrun pokal - Vídeň
 
Říjen 
 
13.10. . Jihlavský ježek
14.10 - Zlín cup
20.10. - O Veselský pohár
21.10. - Třebíčský podzim
27.10. - Creativ caps - Přerov
28.10 - Rycon cup - České BUdějovice
 
Listopad
 
3.11. - Trasko cup - Vyškov
24.11. - MČR Společné skladby - Ostrava
 
Prosinec
 
1.12. - Vánoční Lišeňský pohár - Brno
8.12. - Mantila cup - Brno
15.12. Bratislava
 
 
 
Červen 2011
4.6. - Táborský pohár - jednotlivkyně
4.6. - Mantila Gym cup Brno - jednotlivkyně
 
Květen 2011
1.5. - Bohemka cup Praha - jednotlivkyně
7.5. - MČR Kadetky - Žďár nad Sázavou
8.5. - MČR Dorostenky - Žďár nad Sázavou
21.5. - MČR Naděje - Praha
Duben 2011
 
1.4. - Jihlava - Liga vysočiny
2.4. - Písek- Písecký pohár - jednotlivkyně
9.4. - Milevsko - RG Proactive cup - jednotlivkyně
17.4. - Jihlava - Oblastní přebor jednotlivkyně
23.4. - Hradec Králové - Ajur cup- jednotlivkyně
29.4. Liga Vysočiny Havlíčkův Brod
 
Březen 2011
 
26.3.- Žďárská sněženka - jednotlivkyně
 
Listopad
6.11. - Jihlava - Jihlavský ježek - pódiovky, dvojice,trojice
7.11. - Brno- pódiovky, dvojice,trojice
ŘÍJEN 2010
9.10. - Třebíč Ayllen cup - pódiovky
24.10. - Zlín - dvojice trojice, pódiovka 2002
30.10. - Přerov - Pódiovky
 
ZÁŘÍ 2010
 
25.9. - Schonbrunpokal - Vídeň
 
KVĚTEN
8.5. MČR Kadetek - Písek
15.5. MČR Nadějí mladších - Brno
16.5. - Mini cup Milevsko
21.5. Liga Vysočiny - Jihlava
30.5. - Táborský pohár
DUBEN
3.4. Písecký pohár - závod jednotlivkyň
10.4. - Přerovská stuha - závod jednotlivkyň
10.4. Velikonoční perníček - Břeclav - závod jednotlivkyň
18.4. Jihlavský pohár - závod jednotlivkyň
23.4. Liga Vysočiny - Havlíčkův Brod
25.4 Oblastní přebor Třebíč - naděje,kadetky,dorostenky
BŘEZEN 2010
5.3. Liga Vysočiny - Jihlava - ZÁVOD ZRUŠEN,NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE V DUBNU NEBO V KVĚTNU
27.3. Žďárská sněženka - závod jednotlivkyň
27.3. Veselská panenka - Veselí nad Moravou - závod jendotlivkyň
ÚNOR 2010
19.2. Liga Vysočina - TJ Žďár nad Sázavou
 
Leden 2010
 
22.1. Liga Vysočina - DDM Žďár nad Sázavou
 
 
 
Podzimní závody 2009
 
 
19.9. - Vídeň - jednotlivkyně
10.10 - Zlín dvojice trojice
24.10. Břeclav- pódiové skladby, dvojcie trojice
1.11. -Brno - pódiové skladby
7.11. - Vyškov pódiové skladby
7.11. -Vídeň pódiové skladby
8.11. - Brno dvojice trojice
15.11. -Třebíč pódiové skladby
17.11. Brno pódiové skladby
29.11. Jihlava pódiové skladby, dvojcie trojice
5.12. - Přerov pódiové skladby
11.12. Liga Vsočiny Jihlava
 
 
Závody 2009

23.1. - Žďár nad Sázavou - LIGA VYSOČINY
22.2. - Jihlava - závod dvojic a trojic
21.3. - Kontrolní závod jednotlivkyň Brno
28.3. O pohár města Písku
5.4. O Vinohradský hrozen Praha
11.4. Žďárská sněženka
17.4. - Havlíčkův Brod - LIGA VYSOČINY
18.4. MANN HUMMEL BAVER CUP Třebíč
18.4. Velikonoční perníček Břeclav
26.4. Oblastní přebor kadetek a dorostenek JIHLAVA
1.5. Milevský pohárek
2.5. Spring cup Brno
9.5. MČR kadetek Jablonec nad Nisou
16.5. Oblastní přebor nadějí nejmladších,mladších a starších JIHLAVA
23.5 Vyškovský pohár
24.5. Mantila Gym Cup brno

Závody kterých jsme se  zúčastnily

 na podzim 2008


27.9. -    Vídeň - závod jednotlivkyň

17.10. -  Třebíč - LIGA VYSOČINY

18.10. - Břeclav - závod společných skladeb a dvojic a trojic

26.10. - Jihlava - závod společných skladeb

1.11. - Brno - závod společných skladeb a dvojic a trojic

9.11. - Zlín - závod dvojic a trojic

15. 11. - Vídeň - závod společných skladeb

17.11. - Třebíč - závod společných skladeb

21.11. - Jihlava - LIGA VYSOČINY

22.11. - Brno Tesla - závod společných skladeb

23.11. - Vyškov - závod společných skladeb

5.12. - Žďár nad Sázavou - LIGA VYSOČINY

6.12. - Třebíč - závod společných skladeb



27.9.2008

Shonbrunnpokal Vídeň


1.6.2008

Jihlavský pohár

8.5.2008
Milevský pohárek

3.5.2008
Vyškovský pohár

27.4.2008
Jablonecká perlička

20.4.2008
Oblastní přebor 2008

5.4.2008
závod v Břeclavi.

29.3.2008
Žďárská sněženka ve Žďáře nad Sázavou.

29.2.2008
Liga Vysočiny ve Žďáře nad Sázavou



9.2. 2008
Mantila Gym Cup

závod dvojic a trojic


25.1. 2008

se konala Liga Vysočiny v Třebíči.Závodu se zúčastnily téměř všechny členky sportovního klubu a žákyně ZŠ Seifertova.

13.1. 2008

pořádál oddíl moderní gymnastiky SK Jihlava závod dvojic a trojic
ve sportovní hale TJ Spartak, bazén E. Rošického


Závodnice MG SK Jihlava se zúčastnili

závodů v pódiových skladbách

20.10. Chomutov
27.10
. Vyškov
3.11. Kostice
4.11. Jihlava
10.11. Brno-Olympie
11.11. Mantila Brno
17.11. Plzeň
18.11. Třebíč
24.11. Brno
24.11. Vídeň
2.12. - Klokan Praha

Obrazek


ve složení
kategorie - E

Markéta Bidmanová
Kateřina Němečková
Veronika Hošková
Karen Fahrnerová
Aneta Šímová


kategorie - D

Dominika Polášková
Nikol Varhaníková
Kristýna VArhaníková
Denisa Čaloudová
Barbora Zadinová
Žaneta Bukovská

Obrazek

Obrazek


2007


Obrazek

24.5.2008
Kohoutovický GYM CUP - Brno

 



 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ghggggg

(Hnvfbb, 9. 6. 2015 20:37)

Je to pekny ahojky. Mjgf

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA