Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Rok 2012

O Veselský pohár 20.10.2012

Společné skladby

Roč. 2006 - 3. místo

Naděje mladší - 4. místo

Zlín cup 14.10.2012

Kategorie Mini

Mariana Jilečková, Nikola Stieblerová, Kristýna Vedralová - 1. místo

Denisa Strachoňová, Tereza Staňková - 2. místo

Soňa Táborská, Sabina Ustohalová - 4 .místo

Kategorie A

Natálie Grezlová, Klára Svobodová - 2. místo

Nikola Štrausová, Karolína Matějíčková - 3. místo

Kategorie B

Veronika Moravanská, Johana Dvořáková, Janet Vraspírová - 1. místo

KAtegorie C

Adéla Bidmanová, Lenka Kučerová, Michaela Houzarová - 2. místo

Kategorie D

Barbora Kainová, Andrea Novotná, NAeta Nováková - 2. místo

Jihlavský ježek 13.10.2012

Společné skladby

Roč. 2006 - 1. místo

Naděje mladší - 4. místo

Naděje starší - 2. místo

Dvojice,trojice

Kategorie MMI

Michaela Slavětínská, Adriana Kourková, Veronika Michálková - 2. místo

Natálie Klímková, Natálie Kohoutová, Denisa Suková - 3. místo

Kategorie Baby

Mariana Jilečková, Nikola Stieblerová, Kristýna Vedralová - 2. místo

Denisa Strachoňová, Tereza Staňková - 3. místo

Kategorie Mini

Soňa Táborská, Sabina Ustohalová - 4. místo

Kategorie A

Natálie Grezlová, Klára Svobodová - 3. místo

Nikola Štrausová, Karolína Matějíčková - 4. místo

Kategorie B

Veronika Moravanská, Janet Vraspírová, Johana Dvořáková - 4. místo

Kategorie C

Lenka Kučerová, Michaela Houzarová, Adéla Bidmanová - 2. místo

Kategorie D

Aneta Nováková, ANdrea Novotná, Barbora Kainová - 7. místo

Markéta Bidmanová, Anna Dvořáková - 8. místo

Kategorie Lady

Zuzana Obrdlíková, Tereza Konopecká - 7. místo

Liga Vysočiny Jihlava 4.5.2012

Roč. 2007

Adriana Kourková - 1. místo

Roč. 2006

Michaela Slavětínská 1. místo

Natálie Kohoutová - 3. - 5. místo

Veronika Michálková 3. - 5. místo

Natálie Klímková - 7. místo

Denisa Suková - 8.-10. místo

Roč. 2005

Mariana Jilečková - 1. místo

Veronika Váhalová - 3.místo

1. tř. A

Nikola Stieblerová - 1. místo

Kristýna Vedralová - 5. místo

1.tř. B

Soňa Táborská - 3. místo

Denisa Strachoňová - 4. místo

Lilly Padělková - 7. místo

Tereza Staňková - 10. místo

Eva Radoušová - 11.místo

Kristina Sopko - 13. místo

Ivana beránková 14. místo

2. tř. A.

Veronika Dolejší - 2. místo

Gabriela Hrbatá - 5. místo

2. tř. B

Sabina Ustohalová - 4. místo

Adéla Štveráčková - 5.místo

Kateřina Kochová - 6.-7. místo

Natálie nevěčná - 6.-7. místo

Barbora Matěková - 14. místo

3.tř. A

Natálie Grezlová - 3. místo

Klára Svobodová - 4. místo

3. tř. B

Nikola Štrausová - 6. místo

4. tř. A

Veronika Moravanská - 1. místo

Lenka Kučerová - 2. místo

Johana Dvořáková - 3. místo

Adéla Bidmanová - 4. místo

Janet Vraspírová - 5. místo

4.tř. B

Michaela Houzarová - 1. místo

Lucie Nováková - 3. místo

Barbora PAdělková - 4. místo

5. tř. A

Andrea Zabloudilová - 1.místo

Ivona Mirková - 3. místo

5. tř. B

Kateřina Policarová - 1.-2.místo

Tereza Karlíková - 5. místo

6.tř. A

Barbora Kainová - 1. místo

Andrea Novotná - 3. místo

Aneta Nováková - 4. místo

6. tř. B

Veronika Barimová - 1.místo

Natálie Matějková - 2. místo

Markéta Bidmanová - 3. místo

7. tř. B

Anna Dvořáková - 1. místo

9.tř. B

Zdeňka Casková - 1. místo

SŠ - A

Michaela Palánová - 2. místo

 

 

Milevský pohárek 1.5:2012

Roč. 2006

Michaela Slavětínská - 3. místo

Roč. 2005

Nikola Stieblerová - 1. místo

Naděje mladší roč. 2002

Veronika Morvanská - 8. místo

Janet Vraspírová - 13. místo

Dorostenky

Michaela Palánová - 4. místo

Liga Vysočiny 27.4.2012 - Havlíčkův Brod

Roč. 2007

Adriana Kourková - 1.místo

Mateřské školy A

Mariana Jilečková - 1. místo

Michaela Slavětínská - 2. místo

Veronika Váhalová - 3. místo

Natálie Kohoutová - 4. místo

Natálie Klímková - 5. místo

Veronika Michálková - 6. místo

Denisa Suková - 7. místo

1.tř. A.

Nikola Stieblerová - 1. místo

1. tř. B

Soňa Táborská - 3. místo

Denisa Strachoňová - 5. místo

Tereza Staňková - 8. místo

Eva Radoušová - 9. místo

Kristina Sopko - 10. místo

Ivana Beránková - 11. místo

2. tř. A

Veronika Dolejší - 2. místo

Gabriela Hrbatá - 3. místo

2. tř. B

Sabina Ustohalová - 2. místo

NAtálie Nevěčná - 5. místo

Kateřina Kochová - 9. místo

Adéla Štveráčková - 10. místo

3. tř. A

Natálie Grezlová - 2. místo

Klára Svobodová - 3. místo

3. tř. B

Nikola Štrausová - 2.-3. místo

Karolína Matějíčková - 5. místo

4. tř. A

Veronika Moravanská - 1. místo

Johana Dvořáková - 2. místo

Adéla Bidmanová - 3. místo

Lenka Kučerová - 4. místo

Janet Vraspírová - 5. místo

4. tř. B

Michaeala Houzarová - 1. místo

Lucie Nováková - 2.-3. místo

Nikol Vraspírová - 5. místo

5. a 6. tř. A

Andrea Zabloudilová - 1. místo

Aneta Nováková - 2. místo

Barbora Kainová - 3. místo

Andrea Novotná - 4. místo

Ivona Mirková - 5. místo

5. tř. B

Tereza Karlíková - 6. místo

6. tř. B

Markéta Bidmanová - 2. místo

Veronika Barimová - 3. místo

7. tř. B

Anna Dvořáková - 3. místo

9. tř. a SŠ A

Michaela Palánová - 1. místo

Zdeňka Casková - 3. místo

 

 

Vyškovský pohár 14.4.2012

Naděje nejmladší roč. 2005

Nikola Stieblerová - 4. místo

Mariana Jilečková - 13. místo

Naděje mladší roč. 2002

Veronika Moravanská - 12. místo

Naděje mladší roč. 2001

Lenka Kučerová - 14. místo

Dorostenky

Michaela Palánová - 5. místo

Žďárská sněženka 31.3.2012

Naděje nejmladší A roč. 2005 a ml.

Nikola Stieblerová - 3. místo

Kristýna Vedralová - 5. místo

Mariana Jilečková - 10. místo

Michaela Slavětínská - 14. místo

Naděje mladší

Veronika Moravanská 14. místo

Dorostenky

Michaela Palánová - 5. místo

Liga Vysočiny 11.2.2012

Mateřská škola A

Mariana Jilečková - 1. místo

Michaela Slavětínská - 4. místo

Natálie Klímková - 5. místo

Natálie Kohoutová - 10. místo

Denisa Suková - 13. místo

Mateřská škola B

Adriana Kourková - 1. místo

1.tř. A

Nikola Stieblerová - 1. místo

Kristýna Vedralová - 2. místo

1. tř. B

Soňa Táborská - 3. místo

Lilly Padělková - 6. - 7. místo

Tereza Staňková - 8. místo

Ivana Beránková - 13.místo

2.tř. A

Veronika Dolejší - 1. místo

Gabriela Hrbatá - 3. místo

2. tř. B

Sabina Ustohalová - 1. místo

Natálie Nevěčná - 3. místo

3. tř. A

Natálie Grezlová - 2. místo

3.tř. B

Nikola Štrausová - 4.-5. místo

Karolína Matějíčková 13. místo

4.tř. A

Johana Dvořáková - 1. místo

Veronika Moravanská - 2. místo

Lenka Kučerová - 3. místo

Janet Vraspírová - 4. místo

Adéla Bidmanová - 5. místo

4. tř. B

Michaela Houzarová - 1. místo

Barbora Padělková - 3. místo

Nikol Vraspírová - 5. místo

5.tř. A

Andrea Zabloudilová - 2. místo

Tereza Karlíková - 3. místo

5.tř. B

Kateřina Policarová - 1. místo

Ivona Mirková - 3. místo

6.tř. A

Aneta Nováková - 1.-2. místo

Barbora Kainová - 1.-2. místo

6.tř. B

Markéta Bidmanová - 1. místo

7.tř. B

Anna Dvořáková - 1. místo

9.tř. B

Zdeňka Casková - 1. místo

Střední školy

Michaela Palánová - 2. místo

 

Lednová vločka Tábor29.1. 2012

Roč. 2003

Veronika Dolejší - 10. místo

Roč. 2002

Veronika Moravanská - 4. místo

Johana Dvořáková - 6. místo

Roč. 2001

Lenka Kučerová - 2. místo

Roč. 2000

Barbora Kainová - 5. místo

Dorostenky

Michaela Palánová - 3. místo

 

Liga Vysočiny Žďár nad Sázavou 20.1.2012

Mateřské školy -

Mariana Jilečková - 1. místo

Michaela Slavětínská - 2. místo

Veronika Michálková - 3. místo

Natálie Klímková - 8. místo

Adriana Kourková - 9. místo

Veronika Váhalová - 11. místo

Natálie Kohoutová - 12. místo

1.tř. A -

Nikola Stieblerová - 3. místo

Kristýna Vedralová - 4. místo

1. tř. B

Lilly Padělková - 6. místo

Denisa Strachoňová - 7. místo

Soňa Táborská - 11. místo

Tereza Staňková - 14. místo

2. tř. A

Veronika Dolejší - 2. místo

2. tř. B

Gabriela Hrbatá - 1. místo

Sabina Ustohalová - 2. místo

Kateřina Kochová - 9. místo

3.tř. B

Natálie Grezlová - 1. - 2. místo

Klára Svobodová - 1.-2. místo

4. tř. A

Veronika Moravanská - 1. místo

Lenka Kučerová - 2. místo

Janet Vraspírová - 3. místo

Johana Dvořáková - 4. místo

4. tř. B

Adéla Bidmanová - 1. místo

Michaela Houzarová - 3. místo

Barbora Padělková - 5. místo

Nikol Vraspírová - 6. místo

5.tř. B

Andrea Zabloudilová - 1. místo

Tereza Karlíková - 5. místo

Ivona Mirková - 8. místo

 

6.tř. A

Barbora Kainová - 1. místo

6. tř. B

Aneta Nováková - 1. místo

Markéta Bidmanová - 3. místo

Veronika Barimová - 5. místo

7. tř. B

Anna Dvořáková - 3. místo

Střední školy

Michaela Palánová - 3. místo

 

 

 

Mantila Gym cup Brno 4.6.2011

Roč. 2005

Nikola Stieblerová - 1. místo

Mariana Jilečková - 8. místo

Kristýna Vedralová - 10. místo

Roč. 2003

Gabriela Hrbatá - 5. místo

Nela Pochylá - 6. místo

Roč. 2002

Johana Dvořáková - 4. místo

Veronika Moravanská - 5. místo

Adéla Bidmanová - 13. místo

Roč. 2001

Michaela Houzarová - 6. místo

Roč. 2000

Barbora Kainová - 5. místo

 

 

Táborský pohár 4.6.2011

Roč. 2003

Veronika Dolejší -  5. místo

Roč. 2002

Janet Vraspírová - 6. místo

Roč. 2001

Denisa Hejduková - 3. místo

Kadetky ml.

Kateřina Němečková - 9. místo

Dorostenky

Michaela Palánová - 4. místo

MČR Naděje mladší 21.5. 2011 Praha

 

 

Oblastní přebor Jihlava 17.4.2011

Roč. 2005 a ml. 

Nikola Stieblerová - 1. místo

Mariana Jilečková - 4. místo

Kristýna Vedralová - 6. místo

Eva Radoušová - 7. místo

Roč. 2004

Šarlota Celá - 5. místo

Adéla Štveráčková - 6. místo

Natálie Nevěčná - 7. místo

Soňa Táborská - 8. místo

Roč. 2003 A BN+OB

Klára Svobodová - 2. místo

Natálie Grezlová - 3. místo

Roč. 2003 B BN

Veronika Dolejší - 1. místo

Gabriela Hrbatá - 2. místo

Nela Pochylá - 4. místo

Roč. 2002 A Bn+OB

Janet Vraspírová - 2. místo

Johana Dvořáková - 3. místo

Veronika Moravanská - 5. místo

Roč. 2002 B BN

Adéla Bidmanová - 2. místo

Naděje Mladší - bez postupu

Andrea Zabloudilová - 1. místo

Ivona Mirková - 3. místo

Naděje mladší

Barbora Kainová - 1. místo

Denisa Hejduková - 7. místo

Markéta Bidmanová - 8. místo

Michaela Houzarová - 9. místo

Lenka Kučerová - 10. místo

Kadetky mladší

Kateřina Němečková - 2. místo

Aneta Nováková - 4. místo

Klára Křišťálová - 5.místo

Anna Dvořáková - 6. místo

Kadetky starší

Zdeňka Casková - 2. místo

Dorostenky

Michaela Palánová - 3. místo

RG Proactive cup Milevsko 9.4.2011

Roč. 2004 a ml.

Mariana Jilečková - 12. místo

Roč. 2003

Veronika Dolejší - 6. místo

Roč. 2002

Johana Dvořáková - 6. místo

Kadetky mladší

Kateřina Němečková - 8. místo

Dorostenky

Michaela Palánová - 2. místo

O pohár města Písku 2.4.2011

Baby 2005

Nikola Stieblerová - 1. místo

2002 a ml.

Veronika Moravanská - 9. místo

Naděje mladší 2000

Barbora Kainová - 8. místo

Kadetky mladší

Kateřina Němečková - 11. místo

Dorostenky

Michaela Palánová - 4. místo

Liga Vysočiny Jihlava 1.4.2011

Předškolní A

Nikola Stieblerová - 1. místo

Mariana Jilečková 4. místo

Předškolní B

Aneta Fialová - 2. místo

Michaela Slavětínská - 5. místo

Eva Radoušová - 6. místo

1. tř. B

Gabriela Hrbatá - 1.místo

Nela Pochylá - 2. místo

Šarlota Celá - 4. místo

Adéla Štveráčková - 5. místo

Natálie Nevěčná - 9. místo

2. tř. B

Natálie Grezlová - 1. místo

Klára Svobodová - 3. místo

3.tř.A

Janet Vraspírová - 2. místo

Veronika Moravanská - 3. místo

Johana Dvořáková - 4. místo

Lenka Kučerová - 5. místo

3. tř. B

Adéla Bidmanová - 1. místo

Michaela Houzarová - 2. místo

Lucie Nováková - 3. místo

Nikol Vraspírová - 7. místo

4. tř. A

Denisa Hejduková - 1. místo

Andrea Zabloudilová - 4. místo

4. tř. B

Ivona Mirková - 1. místo

Markéta Jilečková - 3. místo

Kateřina Policarová - 4. místo

5. tř. A

Klára Křišťálová - 2. místo

Barbora Kainová - 4. místo

5. tř. B

Andrea Novotná - 1. místo

Markéta Bidmanová - 2. místo

Aneta Nováková - 3. místo

Veronika Barimová - 6. místo

Natálie Matějková - 8. místo

6. tř. A

Kateřina Němečková - 1. místo

6. tř. B

Anna Dvořáková - 1. místo

7. tř. B

Veronika Hošková - 1. místo

Nikol Varhaníková - 2. místo

8. tř. B

Žaneta Bukovská - 1. místo

Lenka Berková - 2. místo

Zdeňka Casková - 3. místo

9. tř. A

Michaela Palánová - 1. místo

Žďárská sněženka 23.3.2011

Naděje nejmladší A

Veronika Moravanská  - 7. místo

Naděje mladší

Barbora Kainová - 27. místo

Denisa Hejduková - 35.místo

Dorostenky

Michaela Palánová - 9. místo

Liga Vysočiny Třebíč 28.1.2011

Předškolní

Nikola Stieblerová - 2. místo

Mariana jilečková - 3. místo

Kristýna Vedralová - 6. místo

Michaela Slavětínská - 7. místo

Aneta Fialová - 8. místo

1. tř. A.

Gabriela Hrbatá - 5. místo

1.tř. B

Nela Pochylá - 1. místo

Šarlota Celá - 3. místo

Adéla Štveráčková - 6. místo

Natálie Nevěčná - 7. místo

2.tř. B

Klára Svobodová - 1. místo

Natálie Grezlová - 2.místo

3.tř. A.

Veronika Moravanská - 2. místo

Johana Dvořáková - 4.místo

Janet Vraspírová - 5. místo

Lenka Kučerová - 6. místo

3.tř. B

Adéla Bidmanová - 1.místo

Michaela Houzarová - 3. místo

Nikol Vraspírová - 5.místo

Lucie Klicmanová - 7.místo

Barbora Malá - 8. místo

4.tř. A.

Denisa Hejduková - 1.místo

Tereza Karlíková - 3.místo

Andrea Zabloudilová - 4.místo

4.tř. B

Ivona Mirková - 4.místo

Kateřina Policarová - 8.místo

5.tř. A

Klára Křišťálová - 1.místo

Barbora Kainová - 3. místo

Andrea Novotná - 4.místo

5.tř.B

Aneta Nováková - 1.místo

Markéta Bidmanová - 4.místo

Natálie Matějková - 5.místo

Vendula Vejnarová - 6.místo

Veronika Barimová - 7.místo

6.tř.A.

KAren Fahrnerová - 1.místo

Kateřina Němečková - 3.místo

6.tř. B

Anna Dvořáková - 1.místo

7.tř. B

Veronika Hošková - 1.místo

Nikol Varhaníková - 2. místo

Květa Příhodová - 3. místo

8.tř.A.

Barbora Zadinová - 1. místo

8.tř. B

Zdeňka Casková - 1. místo

Lenka Berková - 2. místo

9.tř.A

Michaela Palánová - 1.místo

Monika Polanská - 2.místo

Liga Vysočiny Žďár nad Sázavou 21.1.2011

Předškolní

Nikola Stieblerová  - 2. místo

Mariana Jilečková  - 4. místo

Michaela Slavětínská - 10.místo

Aneta Fialová - 12. místo

1. tř.A.

Veronika Dolejší  - 1. místo

Gabriela Hrbatá  - 4. místo

1. tř. B

Nela Pochylá  - 2. místo

Adéla Štveráčková -  3. místo

Šarlota Celá

2.tř.A.

Hanka Krčálová - 1. místo

2.tř B.

Klára Svobodová  - 1. místo

Natálie Grezlová - 3. místo

3.tř.A.

Lenka Kučerová - 1. místo

Johana Dvořáková - 2. místo

Janet Vraspírová - 3. místo

Veronika Moravanská - 4. místo

3.tř.B.

Adéla Bidmanová - 1. místo

Michaela Houzarová - 2. místo

Lucie Klicmanová - 3. místo

Nikol Vraspírová - 5. místo

4.tř A.

Denisa Hejduková - 1. místo

Andrea Zabloudilová - 2. místo

Tereza Karlíková - 3. místo

4. tř. B.

Ivona Mirková - 2. místo

Kateřina Policarová - 3. místo

Markéta Jilečková - 8.místo

5.tř.A.

Klára Křišťálová - 1. místo

Andrea Novotná - 2. místo

Barbora Kainová - 3. místo

5. tř. B.

Markéta Bidmanová - 2. místo

Aneta Nováková - 3. místo

Natálie Matějková - 4. místo

Veronika Barimová - 7. místo

6. tř. A.

Karen Fahrnerová - 1. místo

6. tř. B.

Anna Dvořáková - 3. místo

7.tř. B

Nikol Varhaníková - 1. místo

Veronika Hošková - 1. místo

Květa Příhodová - 2. místo

8.tř. B

Zdeňka Casková - 1. místo

Barbora Zadinová - 2. místo

Lenka Berková - 3. místo

9.tř. A.

Michaela Palánová - 1. místo

Monika Polanská - 2. místo

 

20. memoriál H.Jochovej Bratislava 11.12.2010

Společné skladby

Naděje mladší - 3. místo

Roč. 2002 - 6. místo

Dvojice a trojice

Roč. 2000 a ml. - Denisa Hejduková, Barbora Kainová - 3. místo

Roč. 1996 - Barbora Zadinová, Monika Polanská 3. místo

Žaneta Bukovská, Zdeňka Casková - 4. místo

Roč. 1995 - Tereza Konopecká, Michaela Palánová 2. místo

Mikulášský Mantila cup 5.12.2010

Společné skladby

Roč. 2002 - 2. místo

Dvojice a trojice

Roč. 2003

Natálie Grezlová, Klára Svobodová, Gabriela Hrbatá - 2. místo

Roč. 2002

Johana Dvořáková, Janet Vraspírová, Veronika Moravanská - 2. místo

Adéla Bidmanová, Nikol Vraspírová - 3. místo

Roč. 2001

Lenka Kučerová, Michaela Houzarová - 2. místo

Roč. 2000

Denisa Hejduková, Barbora Kainová - 1. místo

Roč. 1999

Klára Křišťálová, Aneta Nováková - 1. místo

Roč. 1997 aml.

Karen Fahrnerová, Kateřina Němečková - 2. místo

Roč. 1995

Michaela Palánová, Tereza Konopecká - 1. místo

Třebíčský podzim 20.11.2010

Roč. 2003 a mladší - 7. místo

Roč. 2001 a mladší

2002 - 5. místo

2001 - 8. místo

Naděje mladší - 12. místo

Juniorky - 10. místo

Mantila Gym cup Brno 7.11. 2010

Společné skladby

Roč. 2004 - 2. místo

Naděje mladší - 2. místo

Juniorky - 3. místo

Dvojice, trojice

Roč. 2004

Mariana Jilečková, Kristýna Vedralová - 3. místo

Natálie Nevěčná, Soňa Táborská - 5. místo

Roč. 2003

Natálie Grezlová, Klára Svobodová, Gabriela Hrbatá - 2. místo

Šarlota Celá, Nela Pochylá, veronika Dolejší - 4. místo

Roč. 2000 a ml.

Denisa Hejduková, Barbora Kainová - 3. místo

Roč. 1999

Klára Křišťálová, Aneta Nováková - 2. místo

Anna Dvořáková, Markéta Bidmanová, Andrea Novotná - 4. místo

Roč. 1997 a ml.

Karen Fahrnerová, Kateřina Němečková - 2. místo

Roč. 1995 a ml.

Monika Polanská, Barbora Zadinová - 2. místo

Michaela Palánová, Tereza Konopecká - 4. místo

Zdeňka Casková, Nikol Varhaníková - 6. místo

 

Jihlavský ježek 6.11.2010

Dvojice a trojice

Roč. 2004 a ml.

Natálie Nevěčná, Soňa Táborská - 3. místo

Mariana Jilečková, Kristýna Vedralová - 4. místo

Roč. 2003

Natálie Grezlová, Klára Svobodová, Gabriela Hrbatá - 4. místo

Šarlota Celá, Nela Pochylá, Veronika Dolejší - 6. místo

Roč. 2002

Johana Dvořáková, Janet Vraspírová, Veronika Moravanská - 5. místo

Adéla Bidmanová, Nikol Vraspírová - 6. místo

Roč. 2001

Lenka Kučerová, Michaela Houzarová, Lucie Nováková - 4. místo

Babrora Malá, Lucie Klicmanová - 6. místo

Roč. 2000

Barbora Kainová, Denisa Hejduková - 3. místo

Roč. 1999

Klára Křišťálová, Aneta Nováková - 1. místo

Andrea Novotná, Markéta Bidmanová, Anna Dvořáková - 5. místo

Roč.1997 aml.

Karen Fahrnerová, Kateřina Němečková - 2. místo

Roč. 1995 a ml.

Michaela Palánová, Tereza Konopecká - 1. místo

Barbora Zadinová, Monika Polanská - 4. místo

Nikol Varhaníková, Zdeňka Casková - 5. místo

Lenka Berková, Žaneta Bukovská - 7. místo

Závod společných skladeb

Roč. 2004 a ml. - 4. místo

Roč. 2002 a ml. - 6. místo

Roč. 2001 - 4. místo

Naděje mladší - 2. místo

Juniorky - 1. místo

 

 

PM Servis cup Přerov 30.10.2010

Společná skladba roč. 2002 - 6. místo

Společná skladba Naděje mladší - 9- místo

Společná skladba - Juniorky - 8. místo

Zlín cup 24.10. 2010

Společné skladby

Roč. 2002 - 2. místo

Dvojice a trojice

Kategorie MIMI

Natálie Grezlová, Klára Svobodová, Gabriela Hrbatá - 3. místo

Nela Pochylá, Šarlota Celá, Veronika Dolejší - 4. místo

Kategorie Baby

Veronika Moravanská, Johana Dvořáková, Janet Vraspírová - 2- místo

Adéla Bidmanová, Nikol Vraspírová - 3. místo

Kategorie MINI

Lenka Kučerová, Michaela Houzarová, Lucie Nováková - 3. místo

Kategorie A

Denisa Hejduková, Barbora Kainová - 2. místo

Kategorie B

Klára Křišťálová, Aneta Nováková - 2. místo

Markéta Bidmanová, Andrea Novotná, Anna Dvořáková - 4- místo

MČR Brno

Naděje mladší

Kateřina Němečková - 32. místo

Barbora Kainová - 34. místo

MČR - 9.5. 2010 - Písek

Kadetky mladší

Karen Fahrnerová - 19. místo

Kadetky starší -

Michaela Palánová - 11. místo

Oblastní přebor 25.4.2010 NML,KML,KST,DOR

Naděje mladší

1. místo Kateřina Němečková

3. místo Barbora Kainová

6. místo Aneta Nováková

7. místo Markéta Bidmanová

8. místo Anna Dvořáková

10.místo Vendula Vejnarová

Kadetky mladší

1. místo Karena Fahrnerová

Kadetky starší

3. místo Michaela Palánová

6. místo Monika Polanská

7.místo Barbora Zadinová

8. místo Tereza Konopecká

9. místo Renáta Faltová

Dorostenky

5. místo Zuzana Obrdlíková

Liga Vysočiny Havlíčkův Brod 23.4.2010

Předškolní B

6.-7. místo Nela Pochylá

6.-7. místo Nikola Stieblerová

8. místo Soňa Táborská

9. místo Natálie Nevěčná

10. místo Kristýna Vedralová

11. místo Šarlota Celá

12. místo Adéla Štveráčková

13. místo Mariana Jilečková

Předškolní A

5. místo Veronika Dolejší

1.tř. A.

1. místo Hanka Krčálová

1. tř. B

3. místo Natálie Grézlová

4. místo Klára Svobodová

2.tř. A.

1. místo Johana Dvořáková

2. místo Lenka Kučerová

4. místo Veronika Moravanská

2. tř. B

1. místo Adéla Bidmanová

2. místo Lucie Nováková

4. místo Michaela Houzarová

9. místo Nikol Vraspírová

10. místo Lucie Klicmanová

3. tř. A.

1. místo Denisa Hejduková

2. místo Andrea Zabloudilová

3. místo Anna Šidlíková

4. místo Eliška Vetišková

5. místo Tereza Karlíková

3. tř. B

1. místo Ivona Mirková

3. místo Kateřina Policarová

6. místo Markéta Jilečková

10. místo Kristýna Faltusová

4.tř. a 5.tř A.

1. místo Karen Fahrnerová

3. místo Kateřina Němečková

5. místo Barbora Kainová

7. místo Klára Křiš´tálová

4.tř. B

1. místo Markéta Bidmanová

2. místo Andrea Novotná

4. místo Aneta Nováková

6. místo Vendula Vejnarová

8. místo Tereza Duchoslavová

9. místo Natálie Matějková

5. tř. B

2. místo Anna Dvořáková

6.tř. a 7.tř. A

4. místo Barbora Zadinová

7.tř. B

1. místo Zdeňka Casková

2. místo Lenka Berková

3. místo Kristýna Varhaníková

8.tř. a 9.tř.A

2. místo Michaela Palánová

4. místo Monika Polanská

9.tř. B

1. místo Tereza Konopecká

2. místo Zuzana Obrdlíková

3. místo Renáta Faltová

 

 

Jihlavský pohár 18.4.2010

Roč. 2003 a ml.

6. místo Natálie Grézlová

8. místo Veronika Dolejší

9. místo Klára Svobodová

Roč. 2002

6. místo Hanka Krčálová

7. místo Veronika Moravanská

7. místo Johana Dvořáková

16. místo Janet Vraspírová

18. místo Adéla Bidmanová

19. místo Nikol Vraspírová

Roč. 2001

12.místo Lenka Kučerová

13. místo Denisa Hejduková

16. místo Michaela Houzarová

17. místo Lucie Nováková

Roč. 2000

2. místo Barbora Kainová

10. místo Andrea Novotná

13. místo Markéta Bidmanová

Roč. 1999

4. místo Kateřina Němečková

8. místo Klára Křišťálová

9. místo Aneta Nováková

11. místo Ana Dvořáková

12. místo Vendula Vejnarová

13. místo Natálie Matějková

Roč. 1998/1997

5. místo Karen Fahrnerová

Roč. 1996

4. místo Monika Polanská

6. místo Zdeňka Casková

7. místo Barbora Zadinová

Roč. 1995

1. místo Michaela Palánová

6. místo Tereza Konopecká

8. místo Renáta Faltová

Roč. 1994

3. místo Zuzana Obrdlíková

 

 

 

Písecký pohár 3.4.2010

1. kategorie roč. 2002

2. místo Johana Dvořáková

1. kateogrie roč. 2001

8. místo Denisa Hejduková

3. kategorie roč. 2000

6. místo Barbora Kainová

4. kategorie roč. 1999

5. místo Kateřina Němečková

7. kategorie roč. 1995

6. místo Michaela Palánová

Liga Vysočiny Žďár nad Sázavou 22.1.2010

Předškolní

1. místo Veronika Dolejší

1.tř. A.

1. místo Hanka Krčálová

1.tř. B

3. místo Natálie Grezlová

5. místo Klára Svobodová

2.tř. A

2. místo Veronika Moravanská

3. místo Johana Dvořáková

2. tř. B

2. místo Adéla Bidmanová

3. místo Lenka Kučerová

4. místo Lucie Nováková

5. místo Michaela Houzarová

8. místo Lucie Klicmanová

9. místo Barbora Malá

3. tř. A.

1. místo Denisa Hejduková

2. místo Andrea Zabloudilová

3. místo Eliška Vetišková

4. místo Tereza Karlíková

3. tř. B

1. místo Ivona Mirková

4. místo Kristýna Faltusová

6. místo Kateřina Policarová

8. místo Klára Proschová

4. tř. A.

1. místo Barbora Kainová

2-3. místo Aneta Nováková

2-3. místo Andrea Novotná

4. tř. B

1. místo Markéta Bidmanová

4. místo Vendula Vejnarová

5. místo Tereza Vašíčková

8. místo Natálie Matějková

5. tř. A

2. místo Karen Fahrenrová

3. místo Kateřina Němečková

5. tř. B

3. místo Anna Dvořáková

7. tř. A.

1. místo Barbora Zadinová

7. tř. B

1. místo Zdeňka Casková

2. místo Kristýna Varhaníková

3. místo Lenka Berková

8. tř. A

1. místo Michaela Palánová

2. místo Monika Polanská

9. tř. A

2. místo Zuzana Obrdlíková

3. místo Tereza Konopecká

9. tř. B

1. místo Soňa Krejčová

2. místo Renáta Faltová

 

 

Jihlavský pohár v pódiových skladbách a dvojicích a trojicích 29.11.2009

Pódiové skladby

Ročník 2002 a ml.

3.místo - Janet Vraspírová, Veronika Moravanská, Adéla Bidmanová, Johana Dvořáková a Hanka Krčálová

Ročník 2000 a ml.

8. místo - Markéta Bidmanová, Andrea Novotná, Barbora Kainová, Isabela Zburníková, Denisa Hejduková

Naděje starší

1. místo - Veronika Hošková, Zdeňka Casková, Barbora Zadinová, Monika Polanská

Dvojice a trojice

Baby

2. místo - Janet Vraspírová, Veronika Moravanská, Johana Dvořáková

3. místo - Adéla Bidmanová, Hanka Krčálová

Mini

2.místo - Michaela Houzarová, lenka Kučerová

A

2. místo - Markéta Bidmanová, Barbora Kainová

3. místo - Denisa Hejduková, Isabela Zburníková

B

1.místo - Aneta Nováková, Klára Křišťálová, Andrea Novotná

2. místo - Vendula Vejnarová, Natálie Matějková

D

1. místo - Kateřina Němečková, Monika Polanská

4. místo - Barbora Zadinová, zdeňka Casková

Mantily Gym cup Brno 1.11.2009

 

Pódiové skladby

 

Ročník 2002 a ml.

3. místo (Janet a Nikol Vraspírovy, Veronika Moravanská, Adéla Bidmanová, Johana Dvořáková)

Ročník 2000 a ml.

6. místo - (Barbora Kainová, Andrea Novotná, Markéta Bidmanová, Isabela Zburníková, Denisa Hejduková)

Naděje mladší

6. místo - (Aneta Šímová, Kateřina Němečková, Karen Fahrnerová, Aneta Nováková, Klára Křišťálová)

Naděje starší

3. místo - (Barbora Zadinová, Žaneta Bukovská, Zdeňka Casková, Kristýna Varhaníková, Nikol Varhaníková

O pohár ZFP akademie Břeclav 24.10.2009

 

pódiové skladby roč. 2000 a ml.

 

3. místo (Denisa Hejduková, Isabela Zburníková, Andrea Novotná, Markéta Bidmanová, Barbora Kainová)

Dvojice trojice

Kategorie 1999 a ml.

Markéta Bidmanová, Barbora Kainová 4. místo

Denisa Hejduková, Isabela Zburníková 5. místo

Andrea Novotná, Aneta Nováková, Klára Křišťtálová 6. místo

Vendula Vejanrová, Natálie Matějková 8. místo

kategorie 1997 a mladší

Aneta Šímová, Kateřina Němečková, Karen Fahrnerová 1. místo

Zlín Cup 10.10.2009 - dvojice trojice

Kategorie roč. 2002

Janet Vraspírová, Veronika Moravanská, Johana Dvořáková 3. místo

Adéla Bidmanová, Nikol Vraspírová 4. místo

Ktegorie roč. 2001

Michaela Houzarová, Lenka Kučerová 5. místo

Kategorie roč. 2000

Markéta Bidmanová, Barbora Kainová 2. místo

Kategorie roč. 1999

Andrea Novotná, Aneta Nováková, Klára Křišťálová 2. místo

Kategorie roč 1997 a ml.

Aneta Šímová, Kateřina Němečková, Karen Fahrnerová 2. místo

Mezinárodní závod ve Vídni 19.9.2009

Kategorie A

Kateřina Němečková 5. místo

Kategorie juniorky

Michaela Palánová 8. místo

Závod týmů

3. místo

 

Kohoutovický Gym Cup 24.5.2009

Ročník 2002

Janet Vraspírová 3. místo

Johana Dvořáková 4. místo

Veronika Moravanská 5. místo

Adéla Bidmanová 8. místo

Ročník 2001

Denisa Hejduková 12. místo

Ročník 2000

Barbora Kainová 5. místo

Markéta Bidmanová 10.místo

Ročník 1999

Klára Křišťálová 7. místo

Aneta Nováková 9. místo

Ročník 1996

Monika Polanská 2. místo

Barbora Zadinová 3. místo

Ročník 1995

Michaela Palánová 2. místo

Tereza Konopecká 3. místo

 

Oblastní přebor nadějí nejmladších a mladších 16.5.2009

Nadějě nejmladší roč. 2003

Natálie Grezlová 2. místo

Naděje nejmladší roč. 2002

Johana Dvořáková 3. místo

Veronika Moravanská 4. místo

Janet Vraspírová 5. místo

Adéla Bidmanová 6. místo

Nikol Vraspírová 8. místo

Naděje nejmladší roč. 2001

Denisa Hejduková 5. místo

Naděje nejmladší roč. 2000

Barbora Kainová 1. místo

Isabela Zburníková 4. místo

Markéta Bidmanová 5. místo

Andrea Novotná 6. místo

Tereza Duchoslavová 8. místo

Naděje mladší roč. 1999, 1998

Aneta Šímová 2. místo

Kateřina Němečková 3. místo

Karen Fahrnerová 5. místo

Klára Křišťálová 6. místo

Aneta Nováková 7. místo

Natálie Matějková 8. místo

 

 

 

Oblastní přebor kadetek Jihlava 26.4.2009

Kadetky mladší

Monika Polanská 2. místo

Barbora Zadinová 3. místo

Žaneta Bukovská 6. místo

Kristýna Varhaníková 7. místo

9. místo Zdeňka Casková

11. místo Květa Příhodová

Kadetky starší

Michaela Palánová 2. místo

Zuzana Obrdlíková 3. místo

Tereza Konopecká 5. místo

Tereza Kloknerová 6. místo

Renáta Faltová 7. místo

Velikonoční perníček břeclav 18.4. 2009

Naděje nejmladší roč. 2002

Veronika Moravanská 4. místo

Adéla Bidmanová 6. místo

Janet Vraspírová 7. místo

Hanka Krčálová 9. místo

Naděje nejmladší roč. 2001

Denisa Hejduková 5. místo

Naděje nejmladší roč. 2000

Barbora Kainová 3. místo

Markéta Bidmanová 8. místo

Liga Vysočiny Havlíčkův Brod 17.4.2009

Předškolní

1. místo Hanka Krčálová

4. místo Veronika Dolejší

9. místo Natálie Grezlová

1. tř. A.

1. místo Janet Vraspírová

2. místo Adéla Bidmanová

4. místo Veronika Moravanská

1.tř. B.

1. místo Johana Dvořáková

3. místo Lenka Kučerová

8. místo Nikol Vraspírová

9. místo Michaela Houzarová

2. tř.A.

1. místo Anna Šidlíková

2. místo Denisa Hejduková

2. tř. B.

2. místo Andrea Zabloudilová

4. místo Ivona Mirková

5. místo Markéta Jilečková

7. místo Anna Marie ráczová

8. místo Eliška Vetišková

9. místo Tereza Karlíková

10. místo Kateřina Policarová

11. místo Kristýna Faltusová

12. místo Michaela Horváthová

3.tř.A.

1. místo Barbora Kainová

2. místo Markéta Bidmanová

4. místo Aneta Nováková

5. místo Andrea Novotná

6. místo Klára Křišťálová

3.tř. B

3. místo Vendula Vejnarová

4. místo tereza Duchoslavová

4.tř.A.

1. místo Aneta Šímová

2. místo Karen Fahrnerová

4. tř. B.

3. místo Anna Dvořáková

5. tř. A.

1. místo Veronika Hošková

5.tř. B.

1. místo Nikol Varhaníková

6. tř.A.

1. místo Barbora Zadinová

1. místo Žaneta Bukovská

3. místo Zdeňka Casková

6. tř. B.

1. místo Lenka berková

7. tř.A

1. místo Michaela Palánová

2. místo Monika Polanská

8.tř.A.

2. místo Zuzana Obrdlíková

8. tř.B.

1. místo Tereza Konopecká

2. místo Tereza Kloknerová

3. místo Soňa Krejčová

4. místo Renáta Faltová

 

 

O Vinohradský hrozen 5.4.2009

I. kategorie roč. 2002

Veronika Moravasnká 9. místo

Hanka Krčálová 9. místo

III. kategorie roč. 2000

Barbora Kainová 27. místo

IV. kategorie roč. 1999

Kateřina Němečková 7. místo

V. kategorie roč. 1998

Karen Fahrnerová 8. místo

 

 

 

Kontrolní závod Brno 21.3.2009

Ročník 2002

1. místo - Janet Vraspírová

3. místo- Veronika Moravanská

4. místo-  Adéla Bidmanová

5. místo - Hanka Krčálová

6. místo - Johana Dvořáková

7. místo - Nikol Vraspírová

Ročník 2001

2. místo- Denisa Hejduková

5. místo - Anna Šidlíková

Ročník 2000

1.místo - Barbora Kainová

2. místo - Andrea Novotná

4. místo - Markéta Bidmanová

Ročník 1999

1. místo - Kateřina Němečková

2. místo - Klára Křišťálová

3. místo - Aneta Nováková

Ročník 1998

1. místo - Karen Fahrneorvá

2. místo - Veronika Hošková

Ročník 1997

2. místo - Denisa Čaloudová

3. místo - Nikol Varhaníková

Ročník 1996

1. místo - Zdeňka Casková

2. místo - Monika Polanská

Ročník 1995

1. místo - Michaela Palánová

2. místo - Tereza Konopecká

3. místo - Tereza Kloknerová

Ročník 1994

2. místo - Zuzana Obrdlíková

 

Jihlavský ježek 22.2. 2009 závod dvojic a trojic

Kategorie Baby

1. místo - Adéla Bidmanová, Nikol Vraspírová

2. místo - Veronika Moravanská, Hanka Krčálová

Kategorie A

2. místo - Markéta Bidmanová, Klára Křišťálová, Barbora Kainová

3. místo - Vendula Vejnarová, Aneta nováková

Kategorie B

1. místo - Aneta Šímová, Karen Fahrnerová, Dominika Polášková

2. místo - Kateřina Němečková, Veronika Hošková

3. místo - Nikol Varhaníková, Denisa Čaloudová

Kategorie C

1. místo - Zdeňka Casková, Žaneta Bukovská

2. místo - Barbora Zadinová, kristýna Varhaníková

Kategorie D

1. místo - Renáta Faltová, Tereza Kloknerová, Lenka Berková

2. místo - Zuzana Obrdlíková, Tereza Konopecká, Monika Polanská

 

 

Liga Vysočiny Žďár nad Sázavou 23.1.2009

Předškolní

1. místo Hanka Krčálová

6. místo Veronika Dolejší

8. místo Sára Karalová

1. tř. A.

1. místo Janet Vraspírová

2. místo Veronika Moravanská

3. místo Adéla Bidmanová

1. tř. B

1. místo Johana Dvořáková

3. místo Nikol Vraspírová

5. místo Lenka Kučerová

2. tř. A

1. místo Isabela Zburníková

2-3. místo Anna Šidlíková

2-3. místo Denisa Hejduková

2. tř. B

2. místo Andrea Zabloudilová

3. místo Eliška Vetišková

4. místo Markéta Jilečková

7. místo Tereza Karlíková

8. místo Anna-Marie Ráczová

9. místo Kristýna Faltusová

10.místo Klára Proschová

3. tř.A.

1. místo Barbora Kainová

3. tř. B

1. místo Klára Křišťálová

2. místo Aneta Nováková

3. místo Andrea Novotná

5. místo Natálie Matějková

6. místo Vendula Vejnarová

4. tř. A

1. místo Kateřina Němečková

2. místo Aneta Šímová

5. tř. B

1. místo Květa Příhodová

6. tř. A

1. místo Barbora Zadinová

6. tř. B

1. místo Denisa Čaloudová

2. místo Žaneta Bukovská

3. místo Zdeňka Casková

4. místo Kristýna Varhaníková

5. místo Lenka Berková

7. tř. A

1. místo Michaela Palánová

2. místo Monika Polanská

8. tř. B

1. místo Zuzana Obrdlíková

2. místo Soňa Krejčová

3. místo Tereza Konopecká

4. místo Renata Faltová

 

 

MČR ve sploečných skladbách 30.11.2008 prostějov

Kategorie D

10. místo (Aneta Šímová, Karen Fahrnerová, Kateřina Němečková, Veronika Hošková, Dominika Polášková)

Kategorie Naděje

7. místo (Barbora Zadinová, Monika Polanská, Zdeňka Casková, Kristýna Varhaníková, Tereza Konopecká)

Oblastní přebor ve společných skladbách 17.11. 2008 Třebíč

Kategorie D -  1. místo

Kategorie Naděje - 2. místo

 

Zlín Cup 9. 11. 2008- dvojice trojice

Kategorie Baby -

Veronika Moravanská, Adéla Bidmanová 2. místo

Kategorie A -

Markéta Bidmanová, Barbora Kainová 5. místo

Vendula Vejnarová, Aneta Nováková 7. místo

Andrea Novotná, Klára Křišťálová, Natálie Matějková 8. místo

Kategorie B -

Kateřina Němečková, Veronika Hošková 3. místo

Karen Fahrnerová, Dominika Polášková 4. místo

Kategorie C -

Kristýna Varhaníková, Barbora Zadinová 2. místo

Zdeňka Casková, Žaneta Bukovská 3. místo

Kategorie D -

Zuzana Obrdlíková, Tereza Konopecká, Monika Polanská 3. místo

Tereza Kloknerová, Renata Faltová, Lenka Berková 4. místo

 

Mantila Gym cup 1.11.2008 - společné skladby + dvojice trojice

Kategorie E - 7. místo

Kategorie D - 4. místo

 Kategorie Naděje - 2. místo

Dvojice trojice

Kategorie A -

 Markéta Bidmanová, Barbora Kainová 7. místo

Andrea Novotná, Klára Křišťálová, Natílie Matějková 10. místo

Vendula Vejnarová, Aneta Nováková 12. místo

Kategorie B -

Kateřina Němečková, Veronika Hošková 3. místo

Karen Fahrnerová, Aneta Šímová, Dominika Polášková 4. místo

Kategorie C -

Zdeňka Casková, Žaneta Bukovská 4. místo

Kristýna Varhaníková, Barbora Zadinová 5. místo

Kategorie D -

Zuzana Obrdlíková, Tereza Konopecká, Monika Polanská 2. místo

Tereza Kloknerová, Renata Faltová, Lenka Berková 5. místo

 

 

Jihlavský pohár - společné skladby

Kategorie E1 - 4. místo

Kategorie E2 - 3. místo

Kategorie D - 7. místo

Kategorie Naděje - 3. místo

 

Břeclav 18.10.2008 společné skladby, dvojice trojice

Společné skladby

Kategorie E - 4. místo

Kategorie E1 - 7. místo

Kategorie D - 4. místo

Dvojice trojice

Kategorie A - M.Bidmanová B.Kainová 3. místo

V.Vejnarová, A. Nováková 6. místo

K.Křišťálová, A. Novotná, N. Matějková 7. místo

Kategorie C - K.Varhaníková, B.Zadinová 2. místo

 

Schonbrunnpokal Vídeň 27.9.2008

 Kategorie  C -  Dominika Polášková 8. místo

Kategorie B -  Michaela Palánová 5.Místo

V součtu týmů obsadily gymnastky SK Jihlava 2. místo

 

 

Jihlavský pohár 1.6. 2008


 

 

Baby A -

Veronika Moravanská 2002 - 6. místo

Janet Vraspírová 2002 - 7. místo

Adéla Bidmanová 2002 - 8. místo

Baby B -

Anna Šidlíková 2001 - 9. místo

Naděje nejmladší A -

Barbora Kainová 2000 - 3. místo

Markéta Bidmanová 2000- 10. místo

Naděje nejmladší B -

Kateřina Němečková 1999 - 8. místo

Naděje mladší A -

Aneta Šímová 1998 - 1.místo

Karen Fahrnerová 1998 - 3.místo

Veronika Hošková 1998 - 7. místo

Naděje mladší B -

Dominika Polášková 1997 - 3. místo

Kristýna Varhaniková 1997 - 7. místo

Nikol Varhaníková 1997 - 8. místo

Květa Příhodová 1997 - 9. místo

Kadetky mladší -

Michaela Palánová 1995 - 2. místo

Monika Polanská 1996 - 3. místo

Barbora Zadinová 1996 - 5. místo

Žaneta Bukovská 1996 - 9. místo

Tereza Konopecká 1995 - 10. místo

Tereza Kloknerová 1995 - 11. místo

Zdeňka Casková 1996 - 12. místo

Renáta Faltová 1995 - 13. místo

Kadetky starší -

Zuzana Obrdlíková 1994 - 1. místo

Soňa Krejčová 1994 - 2. místo


 

 

 

 

Kohoutovický GYM CUP 24.5.2008


 

Baby A - Veronika Moravanská 2002 - 4. místo

Mini - Barbora Kainová 2000 - 6. místo

Naděje - Kateřina Němečková 1999 - 4. místo

Naděje - Aneta Šímová 1998 - 1. místo

Karen Fahrnerová 1998 - 3. místo

Naděje - Dominika Polášková 1997 - 5.místo


Milevský pohárek 8.5.2008
kategorie přípravaka 2000
Babrora Kainová 4. místo
Naděje nejmladší 1999
Kateřina Němečková 13. místo
Naděje mladší 1998
Aneta Šímová 2. místo
Karen Fahrnerová 10. místo

Vyškovský pohár 3.5.2008
Baby 2001 a ml.
Veronika Moravanská 19. místo
Naděje nejmladší 2000
Barbora Kainová 10. místo
Markéta Bidmanová 12. místo
Naděje nejmladší 1999
Kateřina Němečková 7. místo
Naděje mladší 1998
Aneta Šímová 4.místo

Jablonecká perlička 27.4.2008
Naděje nejmladší 2000
Barbora Kainová 2. místo
Markéta Bidmanová 4. místo
Naděje nejmladší 1999
Kateřina Němečková 6. místo
Naděje mladší 1997 - 1998
Aneta Šímová 8. msíto
Dominika Polášková 10. místo
Kadetky mladší 1995
Michaela Palánová 5. místo

Oblastní přebor 2008
Naděje mladší-
Aneta Šímová 3. místo
Karen Fahrnerová 5. místo
Veronika Hošková 6. místo
Kristýna Varhaníková 9. místo
Květa Příhodová 11. místo
Dominika Polášková 12. místo
Kadetky mladší -
Michaela Palánová 1. místo
Barbora Zadinová 3. místo
Monika Polanská 4. místo
Tereza Konopecká 5. místo
Tereza kloknerová 6. místo
Renáta Faltová 7. místo
Zdeňka Casková 8. místo
Kadetky starší -
Zuzana Obrdlíková 2. místo
Soňa Krejčová 3. místo


5.4. závody v Břeclavi
kategorie Baby - Veronika Moravanská 5. místo
kategorie naděje nejmladší C
Barbora Kainová 5. místo,
Markéta Bidmanová 6. místo
kategorie naděje nejmladší A - Kateřina Němečková 9. místo
kategorie naděje mladší B - Aneta Šímová - 1. místo
kategorie naděje mladší A - Dominika Polášková - 6. místo


29.3.2008
Žďárská sněženka ve Žďáře nad Sázavou.
5. místo Barbora Kainová
V kategorii naděje mladší 7. místo Aneta Šímová,
.Dále se závodu zúčastnily:
Karen Fahrnerová, Dominika Polášková a Veronika Hošková.


29.2.2008
Liga Vysočiny ve Žďáře nad Sázavou

Mateřské školy -
1. místo Janet Vraspírová
5. místo Adéla Bidmanová

1. tř. B -
1. místo Denisa Hejduková
4. místo Andrea Zabloudilová

2.tř. B-
1. místo Barbora Kainová
3. místo Markéta Bidmanová

2. tř. C-
3-4. místo Klára Křišťálová, Tereza Čermáková
5. místo Vendula Vejnarová

3. tř. A-
3. místo Aneta Šímová
 
3. tř. B-
1. místo karen Fahrnerová

4. tř. A -
3. místo Dominika Polášková

4. tř.B-
1. místo Veronika Hošková
2. místo Nikol Varhaníková
3. místo Květa Příhodová

5. tř. B-
1. místo Žaneta Bukovská
2. místo Barbora Zadinová
3. místo Lenka Berková
4. místo Zdenka Casková

6. tř. B
1. místo Monika Polanská

7. tř.B
1. místo Tereza Konopecká
2. místo Tereza Kloknerová
3. místo Renáta Faltová
4. místo Soňa Krejčová


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA